Sausio 13 – osios minėjimas

   Tegul meilė Lietuvos / Dega mūsų širdyse, / Vardan tos, Lietuvos / Vienybė težydi!

   Istorinių įvykių minėjimai mūsų mokykloje - gyvi ir prasmingi. Sausio 13 - osios ryte klasių seniūnai pasitiko įeinančius mokinius bei mokytojus ir jiems prisegė po neužmirštuolės žiedą. Išpildydami Tautiškos giesmės žodžius mokiniai kartu su mokytojais klasių languose uždegė žvakeles.

Skaityti daugiau...

 

Stovykla „Sniego gniūžtė 2013. Darbėnai“

   „Sniego gniūžtė“ – tai prevencinė programa, siekianti apsaugoti bendraamžius draugus nuo alkoholio bei kitų svaigalų. Stovyklos metu dalyviai skatinami bendrauti, linksmintis be alkoholio ir kitų svaigalų, suprasti save bei kitus. Jauni žmonės įjungiami į jiems aktualių problemų sprendimą, skatinami gauti informacijos jiems aktualiomis temomis, mokytis ir ugdyti atsakomybę. Stovyklą veda dalyvių bendraamžiai, kuriems labai artimos ir suprantamos moksleivių problemos.

Skaityti daugiau...

 

Kalėdinės eglutės šventė

   Kalėdinės eglutės šventė mažiesiems I – IV klasių mokinukams vyko gruodžio 19 dieną nuo ankstyvo ryto. O vyresniųjų klasių mokiniai šventiškai nusiteikę, pasipuošę karnavaliniais rūbais rinkosi kitą dieną. Klasėse vyko žiburėliai, mokiniai keitėsi dovanėlėmis.

Skaityti daugiau...

 

Adventiniai renginiai

   "Kalėdų laikotarpiu dovanosime vienas kitam dovanas su meile. Kokią žinią įsileisi per šias Kalėdas ir kokia ja patikėsi? Kokį atsakymą sau duosi?" -  šiais kalėdinio pamąstymo žodžiais mokyklos direktorė pradėjo adventinį rytmetį. Vėliau buvo uždegta mokyklos adventinio vainiko pirma žvakė.

Skaityti daugiau...

 

Konkursas "Sveikuolių sveikuoliai"

   2013 m. gruodžio 5 d. Telšiuose buvo suorganizuotas tarptautinis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Telšių „Kranto“ pagrindinėje mokykloje dėl patekimo į kitą etapą varžėsi pradinių klasių, 5 – 8 klasių ir 9 – 11 klasių mokiniai. Konkurse dalyvavo ir mūsų 7 - 8 klasių mokinių komanda - Odeta, Agnė, Eglė, Paulius ir Tomas.

 

Skaityti daugiau...