Renginiai, skirti Lietuvos valstybės paskelbimo dienai

Visą praeitą savaitę mokykloje vyko renginiai, skirti Vasario 16-ąjai, Lietuvos valstybės paskelbimo dienai. Pirmadienį istorijos kabineto durys pasipuošė Lietuvos nepriklausomybės aktą paskelbusiais signatarų portretais bei Nepriklausomybės akto kopija. Klasėje per pertraukas vyko kryžiažodžių konkursas. Aktyviausi buvo devintokai Tomas l. irAndrius R., septintokai – Tautvydas Ž. Ir Leonas J. bei šeštokės mergaitės. Kryžiažodžių konkursas vyko ir pradinukams, kurie dalyvavo visi. Šiai svarbiai datai buvo skirtos ir piešinių konkursas, kurį organizavo dailės mokytoja V.Žernienė.

Skaityti daugiau...

 

PAGALBA MIŠKO ŽVĖRELIAMS

spaudžiant šaltukui, nutarėme aplankyti miško žvėrelius ir nuvežti jiems šiek tiek
maisto. Mokiniai į šią akciją įsijungė noriai, atsinešė burokų, morkų, šieno, grūdų.
Diena buvo saulėta, nedidelis šaltukas žnaibė nosis. Mums buvo tikrai smagu
pabraidžioti miške, radom daug žvėrelių pėdsakų, apžiūrėję nutarėme, kad tai stirnų
ir kiškių prabėgta...
Spaudžiant negailestingiems šalčiams, tikimės, kad nors kiek
prisidėjome, kad žvėreliai mažiau alktų...
Penktokų auklėtoja Laima Tičkuvienė

Sausio 27 dienos popietę penktokai su savo auklėtoja išsiruošė į mišką. Vis labiau spaudžiant šaltukui, nutarėme aplankyti miško žvėrelius ir nuvežti jiems šiek tiekmaisto.

Skaityti daugiau...

 

Pusiaužiemio šventė

Pasibaigus pamokoms Janapolės pagrindinės mokyklos pradinukai šiltai apsirengę
skubėjo į stadioną. Oras buvo nuostabus, sniego pakankamai, nuotaika – kuo puikiausia! Žaidė, šoko,
mėtėsi sniegu, nupiešė daugybę sniego angelų. Visiems buvo labai linksma. O didžiausia laimė buvo
pasivažinėti arkliuko traukiamomis rogėmis. Daugelis taip vėžinėjosi pirmą kartą. Buvo nuostabu!
Nepamiršo ir paukštelių. Mažieji priešmokyklinukai medžiuose pakabino keletą
lesyklėlių. Dabar ir paukšteliams bus lengviau ištverti žiemos šalčius.
Pradinių klasių mokytoja D. Bagdonienė
Pasibaigus pamokoms Janapolės pagrindinės mokyklos pradinukai šiltai apsirengę skubėjo į stadioną. Oras buvo nuostabus, sniego pakankamai, nuotaika – kuo puikiausia!

Skaityti daugiau...

 

Zoninis meninio skaitymo konkursas

Sausio 25 dieną Janapolės pagrindinėje mokykloje vyko zoninis meninio skaitymo konkursas. Sulaukėme mokinių ir mokytojų iš Viešvėnų ir Pavandenės pagrindinių mokyklų, Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos. Savo apsilankymu mus pagerbė Viešvėnų pagrindinės mokyklos direktorius J. Petrauskas. Dalyvius pasveikino mūsų mokyklos pop choras (mokytoja A. Žiliūtė), iškalbos meno būrelio mergaitės Iveta, Agnė, Odeta ir Akvilė parodė kompoziciją (vadovė L. Juškienė). Savo gražiu dainavimu pradžiugino aštuntokas Edvardas Karenga. Renginį vedė penktokė Agnė Kulevičiūtė ir Leonas Juška. Eilėraščius ir prozos kūrinių ištraukas skaitė 14 dalyvių, kompoziciją atliko Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos 9 klasės merginos (mokytoja R. Galkontienė). Renginys pavyko, į rajoninį etapą pateko 5 skaitovai ir kompozicija. Dalyvius pasveikino ir įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles mokyklos direktorė J. Šileikienė. Malonu, kad yra mokinių, kurie domisi literatūra, puoselėja meninį žodį. Prie mokinių kūrybiškumo ir originalumo ugdymo daug prisideda jų mokytojai.
Lietuvių kalbos vyr. mokytoja L Tičkuvienė
Sausio 25 dieną Janapolės pagrindinėje mokykloje vyko zoninis meninio skaitymo konkursas. Sulaukėme mokinių ir mokytojų iš Viešvėnų ir Pavandenės pagrindinių mokyklų, Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos.

Skaityti daugiau...

 

Gyvybės ir mirties keliu

Sausio 8 dieną mūsų savanorių atstovas 7 klasės mokinys Leonas Juška dalyvavo 21 tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime Vilniuje "Gyvybės ir mirties keliu". Bėgimas skirtas žuvusiems už Lietuvos laisvę kovotojams atminti.

Skaityti daugiau...

 

Apklausa

Ar reikia mūsų mokyklai elektroninio dienyno ir pažymių knygelės?
 

Kas naršo?

Mes turime 3 svečius online

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 174237

Nuorodos

Mes jau Facebook'e

spausk Patinka!