TEATRO POPIETĖ MOKYKLOJE

TEATRO POPIETĖ MOKYKLOJE
Kovo 30 dieną Janapolės pradinukai visai neskubėjo skirstytis namo, jų laukė ilgai laukta teatro dienos popietė. Net porą savaičių mažieji ruošė inscenizacijas ,kartu su mokytojomis ir tėveliais  rinko ir siuvo rūbus.
Po pamokų visi susirinko į salę ir teatro būrelio vadovė R. Šventožeckienė paskelbė šventės pradžią.
Pirmieji pasirodė patys mažiausieji priešmokyklinukai. Jie kartu su mokytoja parodė A.Matučio inscenizaciją ,, Tuoj ir rytoj“. Mažieji puikiai pasirodė ir nusipelnė gausių ovacijų.
O pirmokai suvaidino E.Mieželaičio ,,Zuikis puikis“. Julius buvo puikus neklaužada zuikis. Kaip ir tinginiai pelėdžiukai, taip ir zuikis buvo įtikintas, kad mokytis reikia kasdien.
Antrokai ir trečiokai vaidino apie tikrą draugą. Dar kartą visi įsitikinome, kad tikri draugai visada yra šalia, bet mes juos pastebime tik rimtoje bėdoje.
Na, o mūsų ketvirtokai pribloškė visus puikiai suvaidinę eiliuotą pasaką apie septynis ožiukus. Dominykas buvo šaunus vilkas.
Pabaigoje vaikų laukė staigmena: bibliotekininkė A.Ubartienė,  persirengusi pasakų bobute,  sekė vaikams pasakų ištraukas, o atspėjusiems iš kokios jos pasakos , laukė saldus prizas. Vaikai puikiai susidorojo su šia užduotimi ir bibliotekininkė sveikino visus, kurie mėgsta ir skaito pasakų knygeles.
Vaikai šoko ir žaidė. Ypač patiko mūsų vadovių : direktorės J.Šileikienės ir pavaduotojos L.Juškienės inscenizuotas žaidimas,, Tapk zuikiu, paukščiu ir pan...“ Vaikai linksminosi, mėgdžiojo gyvūnus, cypsėjo, klegėjo, šokavo ir visaip išdykavo.
Šventės pabaigoje teatro būrelio vadovė padėkojo visiems dalyviams už nuoširdų darbą ir puikų vaidinimą, mokytojoms D.Bagdonienei, B.Lileikienei, R.Vaitiekienei už puikų vaikų paruošimą, palinkėjo gerų atostogų ir apdovanojo Velykų kiškio lauktuvėmis. Pasidžiaugė, kad ši popietė tradicinė, kad joje aktoriais tampa visi mokiniai.
Teatro būrelio vadovė R.Šventožeckienė
Kovo 30 dieną Janapolės pradinukai visai neskubėjo skirstytis namo, jų laukė ilgai laukta teatro dienos popietė. Net porą savaičių mažieji ruošė inscenizacijas, kartu su mokytojomis ir tėveliais  rinko ir siuvo rūbus. Po pamokų visi susirinko į salę ir teatro būrelio vadovė R. Šventožeckienė paskelbė šventės pradžią. Pirmieji pasirodė patys mažiausieji priešmokyklinukai. Jie kartu su mokytoja parodė A.Matučio inscenizaciją "Tuoj ir rytoj".

Skaityti daugiau...

 

,,AŠ - KŪRĖJAS“

RAJONINĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ ŠVENTĖ,,AŠ-  KŪRĖJAS“
Balandžio ketvirtą dieną Janapolės priešmokyklinės grupės mokiniai , jų mokytoja  ir mamytės,  linksmi ir pasipuošę, susėdo į mokyklinį autobusą ir išriedėjo į Telšių parodų salėje vyksiančią priešmokyklinių grupių vaikų sukurtų knygelių parodą,, Aš- kūrėjas“.
Janapoliškiai  priešmokyklinukai  kūrė bendrą grupės knygą,, Aš mokausi“. Joje vaikai , padedami mokytojos, suklijavo savo gražiausius darbelius, piešinius, rašto ir skaičiavimo pavyzdžius. Mokinukai knygelę kūrė apie dvi savaites. Visi dirbo labai noriai, stengėsi darbelius klijavimui atlikti ypač kruopščiai.
Kadangi teatro dienai ruošėme A.Matučio inscenizaciją,, Tuoj ir rytoj“, nusprendėme, kad ir rajoninėje šventėje galime parodyti  savo vaidinimą. Vidmantas panoro dar kartą padeklamuoti V. Palčinskaitės eilėraštį ,,Daržovių susirinkimas“. Šventei ruoštis padėjo ir tėveliai. Tautvydo mamytė pasiuvo pelėdžiukams sparnelius, audeklą sparneliams padovanojo Julijos mama.
Dešimtą valandą jau buvome šventėje. Pirmiausia pasidžiaugėme daugybe vaikų sukurtų knygelių. Tikrai buvo ko pasimokyti, kaip kurti vaikiškas knygeles. Visi priešmokyklinukai vartė draugų kurtas knygas, diskutavo, vertino, džiaugėsi. Ne mažiau už juos knygomis domėjosi mokytojai ir vaikų tėveliai.
Šventę pradėjo Zuikutė. Ji linksmai sveikino visus vaikučius, jų mokytojus ir tėvelius. Gražia šventės pradžia, spalvingomis knygelėmis ir gausiu dalyvių būriu džiaugėsi ir sveikino švietimo skyriaus atstovė D.Jonavičienė.
Susirinkusius sveikino ir metodinės tarybos pirmininkė R.Klemovienė.
Mums labai patiko programėlė, kurioje vaikai deklamavo, vaidino, šoko ir dainavo, rokavosi  žemaitiškai. Mes irgi gerai pasirodėme.
Šventės pabaigoje smulkios dovanėlės buvo įteiktos vaikams, juos paruošusioms mokytojoms.
Kadangi muziejus nedirbo, tai kartu su tėveliais skaniai pavalgėme kavinėje ,,Žemaitoks“ ir linksmi grįžome namo.
Puikiai prasidėjo ilgos pavasario atostogos!
Priešmokyklinės grupės mokytoja R.Šventožeckienė
Balandžio ketvirtą dieną Janapolės priešmokyklinės grupės mokiniai, jų mokytoja  ir mamytės, linksmi ir pasipuošę, susėdo į mokyklinį autobusą ir išriedėjo į Telšių parodų salėje vyksiančią priešmokyklinių grupių vaikų sukurtų knygelių parodą "Aš- kūrėjas". Janapoliškiai  priešmokyklinukai  kūrė bendrą grupės knygą "Aš mokausi". Joje vaikai, padedami mokytojos, suklijavo savo gražiausius darbelius, piešinius, rašto ir skaičiavimo pavyzdžius.

Skaityti daugiau...

 

Projektas "Nedelsk"

Mūsų mokykla dalyvavo sveikatinimo projekte „ Nedelsk“, kuriame kvietė lankstyti
gerveles – sveikatos ir vilties simbolį-ir dovanoti jas ligoninėms.
Kovo 27 d. išlankstytas gerveles patys mokiniai nešiojo ir dovanojo Varnių
palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje gulinčiam kiekvienam ligoniui, linkėdami
sveikatos, bei gerų artėjančių švenčių. Ligoniai, bei visur lydėjusi ligoninės vyr.
slaugytoja Virginija Senkuvienė labai dėkojo mūsų mokiniams už gerumą ir suteiktą
džiaugsmą.
Soc. pedagogė Liuda Bružienė

Mūsų mokykla dalyvavo sveikatinimo projekte „Nedelsk“, kuriame kvietė lankstyti gerveles – sveikatos ir vilties simbolį - ir dovanoti jas ligoninėms.

Skaityti daugiau...

 

Pavasario šventė

Visą pavasarį "Jaunųjų meistrų" būrelio nariai ir jų vadovas technologijų vyr. mokytojas Edmondas Kumža gamino inkilėlius įvariems paukščiams, juos dekoravo ir puošė. Būrelį nuolat remia Varnių girininkija ir girininkas Justinas Stonkus. Telšių miškų urėdija kiekvienais metais organizuoja inkilų kėlimo renginius. Ir šiemet kovo 27 d. būrelio nariai buvo pakviesti Telšių miškų urėdijos ir Varnių regioninio parko organizuotą "Pavasario šventę".

Skaityti daugiau...

 

Vakaronė su tėveliais

Mūsų mokykloje jau tapo tradicija kasmet rengti šventes ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Kovo 23 d. 7 kl. mokiniai ir jų auklėtojas Edmondas Kumža surengė vakaronę,  kupiną teigiamų emocijų, juoko, dainų bei žaidimų. Mokinių tėveliai kartu su savo vaikais turėjo puikią progą pasimokyti 7 klasės kurso, atlikti klasės darbus,  dainuoti dainas, atlikti linksmas užduotis, susirungti draugiškose kvadrato ir krepšinio varžybose bei pabendrauti  tarpusavyje.

Skaityti daugiau...

 

Apklausa

Kada jūsų manymu reikia puošti Kalėdų eglutę?
 

Kas naršo?

Mes turime 2 svečius online

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 182623

Nuorodos

Mes jau Facebook'e

spausk Patinka!