Gyvybės ir mirties keliu

Sausio 8 dieną mūsų savanorių atstovas 7 klasės mokinys Leonas Juška dalyvavo 21 tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime Vilniuje "Gyvybės ir mirties keliu". Bėgimas skirtas žuvusiems už Lietuvos laisvę kovotojams atminti.

Skaityti daugiau...

 

"Kalėdinė eglutė"

Akimirkos iš mokinių eglutės

 

Susitikimas

Telšių Jaunimo darbo centras svečiavosi Janapolės pagrindinėje mokykloje. Susitikimo metu moksleiviai susipažino su Telšių Jaunimo darbo centro veikla, atliko profesinio kryptingumo testus, susidomėję žiūrėjo pažintinį  filmą apie vieną iš profesijų . Dešimtokai sužinojo kur ir kaip rasti informaciją apie profesijas, kodėl svarbu pažinti save ir profesiją, kokiose internetinėse svetainėse galima rasti ir atlikti testus.
Soc. pedagogė Liuda Bružienė

Telšių Jaunimo darbo centras svečiavosi Janapolės pagrindinėje mokykloje. Susitikimo metu moksleiviai susipažino su Telšių Jaunimo darbo centro veikla, atliko profesinio kryptingumo testus, susidomėję žiūrėjo pažintinį  filmą apie vieną iš profesijų .

Skaityti daugiau...

 

Artėjant Kalėdom...

Ant delno nusileidžia puri snaigė , oras net skamba nuo skaidrumo...Padvelkia stebuklu - artėja Kalėdos.Bet dar neskubėkime , prisėskime ir pasitarkime...
Janapolės pagrindinės mokyklos savanoriai pasitarė ir nutarė tęsti tradiciją - advento metu dėmesiu apdovanoti Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje esančius ligonius.
Gruodžio 8 dieną savanoriai sukvietė visus ligonius ir med.darbuotojus į ligoninės koplytėlę.Kartu su ligoniais ir darbuotojais janapoliškiai vaikai pynė adventinį vainiką , koncertavo ir pasakė daug gražių žodžių.
Šis šiltas susitikimas , pasak ligoninės vyr.slaugytojos , Virginijos Senkuvienės , labai maloni akimirka visiems.
Svarbiausia , kaip gerai  jautėsi mokiniai , padarę tikrai gražią dvasinę dovaną - pastebėję šalia savęs esantį , pasidaliję su kitu savo laiku , geru žodžiu ir meile.

Ant delno nusileidžia puri snaigė, oras net skamba nuo skaidrumo... Padvelkia stebuklu - artėja Kalėdos. Bet dar neskubėkime, prisėskime ir pasitarkime...

Skaityti daugiau...

 

Dorinis ugdymas

Dorinio ugdymo mokytojos dirba drauge, o ir mokiniai nesipyksta, keliauja kartu. Lapkričio 24d. vyresniųjų klasių mokiniai vyko į Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminariją ir Telšių Katedrą.

Skaityti daugiau...

 

Apklausa

Ar reikia mūsų mokyklai elektroninio dienyno ir pažymių knygelės?
 

Kas naršo?

Mes turime 3 svečius online

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 171891

Nuorodos

Mes jau Facebook'e

spausk Patinka!