Netradicinės astronomijos pamokos

   Gruodžio 5 dieną visi mūsų mokykloje geriausiai besimokantys mokiniai vyko į Varnių Motiejaus Valančiaus gimnaziją, kur vyko netradicinės astronomijos pamokos.

Skaityti daugiau...

 

Kelionė į Alkos muziejų

   Gruodžio 12 - 13 dienomis Janapolės pagrindinės mokyklos pradinukai kartu su savo mokytojomis lankėsi Telšių kraštotyros muziejuje. Vaikai buvo sužavėti gamtos skyriaus eksponatais. Ypač mažieji negalėjo atsitraukti nuo meškų, šernų ir kitų didžiųjų žvėrių iškamšų. Stebino gausi paukščių kolekcija. Šis skyrius vaikams paliko didžiausią įspūdį. Ilgokai stabtelėjome prie žydelio parduotuvės, senovinės mokyklos ir ligoninės eksponatų. Labai patiko kalėdaičių kepimo aparatas. O muzikinė dėžutė tiesiog užbūrė visus savo melodija. Vaikai labai stebėjosi, kaip gali atsirasti melodija, pasukus kažkokią rankenėlę. Stebino ir didikų menių baldai ir paveikslai. Visi vaikai labai stebėjosi medalių gausa ir įvairove. O prie įėjimo stovinti patranka patraukė berniukų dėmesį.

   Išvyka vaikams labai patiko.

 

Pradinių klasių mokytojos

 

Popietė ,,Pabūkime drauge“

   Gruodžio 5 dieną pradinukai kartu su savo tėveliais susirinko mokyklos salėje linksmai pabūti ir užbaigti tarmių metus. Į popietę atėjo ir mūsų vadovės. Renginį vedė priešmokyklinukų mokytoja Raimunda su savo auklėtine Ugne. Vaikai šoko, dainavo, minė mįsles, patarles, rokavosi žemaitiškai. Ketvirtokai labai gražiai suvaidino pasaką ,,Kodėl šunys yra protingi“. Antrokėliai linksmai pašoko ,,Žemaituką“. Visus sužavėjo Ugnės porinama pasaka apie sergantį liūtą. Vaikai smagiai šoko ratelius. Ypač linksmai trepsėjo ,,Noriu miego“. Visi vaikai ir tėveliai spėliojo, kam senovėje buvo skirti daiktai, paimti iš mokyklos muziejaus. Daug juoko sukėlė vaikų spėjimas, kad kultuvė buvo skirta duonai kepti, medinis kurpalis – tai klumpė. Visiems buvo labai linksma. Net mokyklos direktorė Janina Šileikienė pasidžiaugė, kad pradinukai labai nuotaikingai užbaigė tarmių metus. O pabaigoje visi buvo pakviesti prie tėvelių paruoštų vaišių stalo.

 

Ketvirtokų mokytoja Dalia Bagdonienė

 

Pradinukų komanda „Futboliuko“ šventėje

   Lapkričio 29 d. Janapolės pagrindinės mokyklos pradinukų komanda vyko į Telšių „Džiugo“ gimnazijos sporto salę, kur sugužėjo Telšių rajono mokyklų 1 – 2 klasių moksleiviai. Telšių apskrities futbolo federacija ir sporto klubas „Džiugietis“ organizavo „Futboliuko“ šventę. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kur žaidė 4x4 vieną kėlinuką po 4 minutes. Šio renginio tikslas, kad kiekvienas vaikas pajustų judėjimo džiaugsmą, kad kuo daugiau vaikų sportuotų ir pajustų tą gerą emociją, kai kamuolys įrieda į vartus. Po varžybų sveikinimo žodį tarė Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir apdovanojo šventės dalyvius. Jiems buvo įteikti lipdukai su futbolo atributika, kamuoliai, o komandų vadovams apyrankės su užrašu „Aš tikrai myliu futbolą“.

 

Kūno kultūros mokytojas Mindaugas Savickis

 

Janapolės pagrindinėje mokykloje – tradicinis renginys „Aš saugus, kai žinau“

   Praėjusios savaitės pabaigoje Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ( Telšių aps. VPK ) Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai lankėsi Janapolės pagrindinėje mokykloje, kur vyko tradicija tapęs prevencinis renginys „Aš saugus, kai žinau“.

Skaityti daugiau...

 

Apklausa

Ar jums patinka mūsų rengiama "Kaziuko mugė"?
 

Kas naršo?

Mes turime 1 svečią online

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 322375