Prevencinis renginys "Saugus,kai žinau"

   Jau keletą metų Janapolės pagrindinėje mokykloje vykdoma prevencinė programa. Ir šiemet, lapkričio 22 d., vyko kasmetinis  tradicinis prevencinis renginys “Saugus, kai žinau“. Tą dieną  mokykloje lankėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos poskyrio nepilnamečių reikalų grupės specialistė Aušra Eitutavičienė ir apylinkės inspektorius Ramūnas Šileika.

 

Skaityti daugiau...

 

Pirmosios pagalbos mokymai

Lapkričio 26 dieną, buvo pravesti pirmosios pagalbos mokymai. Dalyviams buvo pademonstruota, kaip atliekamas dirbtinis kvėpavimas, kaip reikia gaivinti žmogų kai sustoja širdis.

Skaityti daugiau...

 

Išvyka į spektaklį

   Lapkričio 21 dieną Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami prevencinį projektą „Už gyvenimą be žalingų įpročių“, pakvietė į Žemaitės dramos teatro salę ir Janapolės pagrindinės mokyklos mokinius.

Skaityti daugiau...

 

Būkime tolerantiški…

   Janapolės  pagrindinės mokyklos mokiniai jau kelinti metai įsijungia į akciją paminėti Tolerancijos dieną. Kiekvienais metais Tolerancijos diena ypatinga. Šiais metais bandėme sutilpti po Tolerancijos skėčiu.

Skaityti daugiau...

 

Maironio 150 - ųjų gimimo metinių minėjimas

   Šiemet minime 150 - ąsias Jono Mačiulio - Maironio gimimo metines. Tai neeilinė asmenybė Lietuvos istorijoje. Maironis buvo ne tik kunigas, profesorius, poetas, rašęs spaudos draudimo metais, bet ir tautos šauklys, nebijojęs pasipriešinti valdžiai, žadinęs lietuvių tautinę savimonę, didžiavimąsi savo tėvyne.

Skaityti daugiau...

 

Apklausa

Kur norėtum per atostogas nuvažiuoti su klasiokais?
 

Kas naršo?

Mes turime 1 svečią online

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 219840

Nuorodos

Mes jau Facebook'e

spausk Patinka!