Atvirų durų diena Varniuose

Balandžio 18 dieną dešimtokai važiavo į atvirų durų renginį VŠĮ Telšių regioniniame profesiniame mokymo centre.
Susitikimas buvo labai įdomus.Sužinojome, kokios yra vykdomos programos Varniuose ir Telšiuose.
Susipažinome su dėstytojais, apžiūrėjome visų specialybių kiemelius, išklausėme, kokiuose projektuose dalyvauja mokiniai.
Dėstytoja Jonas Kumža supažindino su mokykla, bendrabučiu.Informacijos gavome daug ir įvairios.
10 klasės mokinys Tomas Vitkus

Balandžio 18 dieną mūsų mokyklos dešimtos klasės mokiniai važiavo į atvirų durų renginį VŠĮ Telšių regioniniame profesiniame mokymo centre. Susitikimas buvo labai įdomus. Sužinojome, kokios yra vykdomos programos Varniuose ir Telšiuose.

 

Skaityti daugiau...

 

PADĖDAMI KITIEMS, PADEDAME IR SAU

Janapolės pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja savanorystės programoje,,Tu ir aš - kartu mes galia''. Mūsų mokyklos savanoriai buvo pasirinkę socialinę veiklą, nes mes neabejingi kito skausmui, nelaimei. Programos metu lankėmėsTelšių vaikų globos namuose, Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, bendravome,  teikėme dovanas ir koncertavome. Daug galėtumėme pasakoti, ką nuveikėme, bet labiausiai norime aprašyti savo kelionę į Vilniaus Santariškių klinikų vaikų onkohematologijos skyrių. Sunku žodžiais išreikšti tą vidinį išgyvenimą, kurį mes patyrėme.
Šiai kelionei ruošėmės ilgai. Darėme dovanėles, ruošėme koncertą, rašėme linkėjimus ligoniukams. Išvykome balandžio 13 dieną. Ligoninės koridoriuje mus pasitiko to skyriaus socialinė darbuotoja Živilė. Ji sukvietė į foje visus ligonius, jų buvo apie 30.Kiekvienam atėjusiajam dovanojome po širdelės formos balioną. Sveikinimo žodžiu susitikimą pradėjo mūsų mokyklos direktorė Janina Šileikienė . Direktorės pavaduotoja ugdymui Laima Juškienė papasakojo apie savanorių veiklą, apie mūsų susitikimo tikslą - mes jaučiamės stipresni, kai esame visi kartu.
Po to uždainavo mūsų aštuntokas Edvardas Karenga. Visiems labai patiko, kai kurios ligonių mamos verkė. Monika Pociutė skaitė žemaitišką eilėraštį. Visi įdėmiai klausėsi, nes žemaičių ten beveik nebuvo. Po kiekvieno numerio mes savo ligoniukams dovanojome dovanas. Visiems labai patiko iš didžiulio voko išsitraukti po linkėjimą.Paskui mes pasikeitėme elektroniniais adresais, dainavome bendrą dainą, fotografavomės. Gavome ir mes dovanų - daktarą - meškiną.
Iš ligoninės išėjome labai tylūs, ten palikome dalelę savęs, bet kartu  gavome ir gerų emocijų.
Mes ne tik suteikėme dvasinę pagalbą, bet ir praturtėjome patys, pasikeitė mūsų asmeninės vertybės, mes daug ryškiau suvokėme žmogiškųjų santykių svarbą gyvenime.
Vėliau nuvykome į katedrą, pasimeldėme ir uždegėme žvakeles linkėdami sveikatos mūsų naujiesiems draugams.
Direktorės pavaduotoja ugdymui Laima Juškienė

Janapolės pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja savanorystės programoje "Tu ir aš - kartu mes galia". Mūsų mokyklos savanoriai buvo pasirinkę socialinę veiklą, nes mes neabejingi kito skausmui, nelaimei. Programos metu lankėmės Telšių vaikų globos namuose, Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, bendravome,  teikėme dovanas ir koncertavome. Daug galėtumėme pasakoti, ką nuveikėme, bet labiausiai norime aprašyti savo kelionę į Vilniaus Santariškių klinikų vaikų onkohematologijos skyrių.

 

Skaityti daugiau...

 

TEATRO POPIETĖ MOKYKLOJE

TEATRO POPIETĖ MOKYKLOJE
Kovo 30 dieną Janapolės pradinukai visai neskubėjo skirstytis namo, jų laukė ilgai laukta teatro dienos popietė. Net porą savaičių mažieji ruošė inscenizacijas ,kartu su mokytojomis ir tėveliais  rinko ir siuvo rūbus.
Po pamokų visi susirinko į salę ir teatro būrelio vadovė R. Šventožeckienė paskelbė šventės pradžią.
Pirmieji pasirodė patys mažiausieji priešmokyklinukai. Jie kartu su mokytoja parodė A.Matučio inscenizaciją ,, Tuoj ir rytoj“. Mažieji puikiai pasirodė ir nusipelnė gausių ovacijų.
O pirmokai suvaidino E.Mieželaičio ,,Zuikis puikis“. Julius buvo puikus neklaužada zuikis. Kaip ir tinginiai pelėdžiukai, taip ir zuikis buvo įtikintas, kad mokytis reikia kasdien.
Antrokai ir trečiokai vaidino apie tikrą draugą. Dar kartą visi įsitikinome, kad tikri draugai visada yra šalia, bet mes juos pastebime tik rimtoje bėdoje.
Na, o mūsų ketvirtokai pribloškė visus puikiai suvaidinę eiliuotą pasaką apie septynis ožiukus. Dominykas buvo šaunus vilkas.
Pabaigoje vaikų laukė staigmena: bibliotekininkė A.Ubartienė,  persirengusi pasakų bobute,  sekė vaikams pasakų ištraukas, o atspėjusiems iš kokios jos pasakos , laukė saldus prizas. Vaikai puikiai susidorojo su šia užduotimi ir bibliotekininkė sveikino visus, kurie mėgsta ir skaito pasakų knygeles.
Vaikai šoko ir žaidė. Ypač patiko mūsų vadovių : direktorės J.Šileikienės ir pavaduotojos L.Juškienės inscenizuotas žaidimas,, Tapk zuikiu, paukščiu ir pan...“ Vaikai linksminosi, mėgdžiojo gyvūnus, cypsėjo, klegėjo, šokavo ir visaip išdykavo.
Šventės pabaigoje teatro būrelio vadovė padėkojo visiems dalyviams už nuoširdų darbą ir puikų vaidinimą, mokytojoms D.Bagdonienei, B.Lileikienei, R.Vaitiekienei už puikų vaikų paruošimą, palinkėjo gerų atostogų ir apdovanojo Velykų kiškio lauktuvėmis. Pasidžiaugė, kad ši popietė tradicinė, kad joje aktoriais tampa visi mokiniai.
Teatro būrelio vadovė R.Šventožeckienė
Kovo 30 dieną Janapolės pradinukai visai neskubėjo skirstytis namo, jų laukė ilgai laukta teatro dienos popietė. Net porą savaičių mažieji ruošė inscenizacijas, kartu su mokytojomis ir tėveliais  rinko ir siuvo rūbus. Po pamokų visi susirinko į salę ir teatro būrelio vadovė R. Šventožeckienė paskelbė šventės pradžią. Pirmieji pasirodė patys mažiausieji priešmokyklinukai. Jie kartu su mokytoja parodė A.Matučio inscenizaciją "Tuoj ir rytoj".

Skaityti daugiau...

 

,,AŠ - KŪRĖJAS“

RAJONINĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ ŠVENTĖ,,AŠ-  KŪRĖJAS“
Balandžio ketvirtą dieną Janapolės priešmokyklinės grupės mokiniai , jų mokytoja  ir mamytės,  linksmi ir pasipuošę, susėdo į mokyklinį autobusą ir išriedėjo į Telšių parodų salėje vyksiančią priešmokyklinių grupių vaikų sukurtų knygelių parodą,, Aš- kūrėjas“.
Janapoliškiai  priešmokyklinukai  kūrė bendrą grupės knygą,, Aš mokausi“. Joje vaikai , padedami mokytojos, suklijavo savo gražiausius darbelius, piešinius, rašto ir skaičiavimo pavyzdžius. Mokinukai knygelę kūrė apie dvi savaites. Visi dirbo labai noriai, stengėsi darbelius klijavimui atlikti ypač kruopščiai.
Kadangi teatro dienai ruošėme A.Matučio inscenizaciją,, Tuoj ir rytoj“, nusprendėme, kad ir rajoninėje šventėje galime parodyti  savo vaidinimą. Vidmantas panoro dar kartą padeklamuoti V. Palčinskaitės eilėraštį ,,Daržovių susirinkimas“. Šventei ruoštis padėjo ir tėveliai. Tautvydo mamytė pasiuvo pelėdžiukams sparnelius, audeklą sparneliams padovanojo Julijos mama.
Dešimtą valandą jau buvome šventėje. Pirmiausia pasidžiaugėme daugybe vaikų sukurtų knygelių. Tikrai buvo ko pasimokyti, kaip kurti vaikiškas knygeles. Visi priešmokyklinukai vartė draugų kurtas knygas, diskutavo, vertino, džiaugėsi. Ne mažiau už juos knygomis domėjosi mokytojai ir vaikų tėveliai.
Šventę pradėjo Zuikutė. Ji linksmai sveikino visus vaikučius, jų mokytojus ir tėvelius. Gražia šventės pradžia, spalvingomis knygelėmis ir gausiu dalyvių būriu džiaugėsi ir sveikino švietimo skyriaus atstovė D.Jonavičienė.
Susirinkusius sveikino ir metodinės tarybos pirmininkė R.Klemovienė.
Mums labai patiko programėlė, kurioje vaikai deklamavo, vaidino, šoko ir dainavo, rokavosi  žemaitiškai. Mes irgi gerai pasirodėme.
Šventės pabaigoje smulkios dovanėlės buvo įteiktos vaikams, juos paruošusioms mokytojoms.
Kadangi muziejus nedirbo, tai kartu su tėveliais skaniai pavalgėme kavinėje ,,Žemaitoks“ ir linksmi grįžome namo.
Puikiai prasidėjo ilgos pavasario atostogos!
Priešmokyklinės grupės mokytoja R.Šventožeckienė
Balandžio ketvirtą dieną Janapolės priešmokyklinės grupės mokiniai, jų mokytoja  ir mamytės, linksmi ir pasipuošę, susėdo į mokyklinį autobusą ir išriedėjo į Telšių parodų salėje vyksiančią priešmokyklinių grupių vaikų sukurtų knygelių parodą "Aš- kūrėjas". Janapoliškiai  priešmokyklinukai  kūrė bendrą grupės knygą "Aš mokausi". Joje vaikai, padedami mokytojos, suklijavo savo gražiausius darbelius, piešinius, rašto ir skaičiavimo pavyzdžius.

Skaityti daugiau...

 

Projektas "Nedelsk"

Mūsų mokykla dalyvavo sveikatinimo projekte „ Nedelsk“, kuriame kvietė lankstyti
gerveles – sveikatos ir vilties simbolį-ir dovanoti jas ligoninėms.
Kovo 27 d. išlankstytas gerveles patys mokiniai nešiojo ir dovanojo Varnių
palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje gulinčiam kiekvienam ligoniui, linkėdami
sveikatos, bei gerų artėjančių švenčių. Ligoniai, bei visur lydėjusi ligoninės vyr.
slaugytoja Virginija Senkuvienė labai dėkojo mūsų mokiniams už gerumą ir suteiktą
džiaugsmą.
Soc. pedagogė Liuda Bružienė

Mūsų mokykla dalyvavo sveikatinimo projekte „Nedelsk“, kuriame kvietė lankstyti gerveles – sveikatos ir vilties simbolį - ir dovanoti jas ligoninėms.

Skaityti daugiau...

 

Apklausa

Kada jūsų manymu reikia puošti Kalėdų eglutę?
 

Kas naršo?

Mes turime 4 svečius online

Lankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 189478

Nuorodos

Mes jau Facebook'e

spausk Patinka!